Biżuteria dla ciebie

Jaką biżuterię wybrać i do czego ją założyć, aby ozdobiły kreacje. Jakie kolczyki, czy naszyjnik wybrać aby wyglądać efektownie. Postaramy się rozwiać wasze wątpliwości.
Złoto czy srebro?
Dla blondynki – o skandynawskiej urodzie i popielate szatynki, najlepiej wyglądają w biżuterii srebrnej, matowej, postarzanej. Strzałem w dziesiątkę będą białe perły.
Rudowłose i złotowłose – powinny wybrać perły w odcieniu ecru, lśniące złoto, miedź, ozdoby z kości słoniowej, oraz naturalne drewno.
Korale czy wisiorek?
Jeśli dekolt ma kształt, litery V – lepsze będą krótsze, okrągłe korale. Przy dekolcie okrągłym lub kwadratowym, ale dość głębokim można założyć krótszy naszyjnik, ważne jest aby nie pokrywał się z linią wycięcia. Natomiast jeśli dekolt jest okrągły, ale pod szyję, lepszy będzie dłuższy naszyjnik, najlepiej ten o linii V, z wisiorkiem ponieważ optycznie wysmukli szyję i ramiona.
Jaki zestaw bransoletek?
Duży komplet bransoletek może być ozdobą stroju i nadać mu styl. Aby taki zestaw wyglądał atrakcyjni, muszą być one połączone w przemyślany sposób. Pierwsza zasada to powinny być w jednym stylu np. orientalnym. Po drugie dobieraj je do koloru stroju, kieruj się tym co masz na sobie. Ciekawie będą tez wyglądały bransoletki w tym samym kolorze, ale z różnymi deseniami. Trzecia ważna zasada to żeby były z jednego materiału, np. drewna.

© Copyright Moda 2021